خانه / آموزش / چگونگی شناسایی دستگاه‌های متصل به شبکه وای‌فای از طریق تلفن همراه!

چگونگی شناسایی دستگاه‌های متصل به شبکه وای‌فای از طریق تلفن همراه!

اپلیکیشن Home Wifi Alert-Wifi Analyzer برای سیستم عامل های اندروید و iOS در دسترس است و توانایی اسکن شبکه وای فای کاربر را داشته و فهرستی از دستگاه های متصل به آن را ارائه می کند.در ادامه با سی بن تکنولوژی همراه باشید.

دستگاه‌های متصل به شبکه وای‌فای

پنل مدیریت روتر شما اطلاعات بسیاری را درباره شبکه وای فای در اختیارتان قرار می دهد. در این بخش می توانید گذرواژه خود را تغییر دهید، دسترسی به یک دامنه را مسدود کنید، کانالی که به آن متصل می شوید را تغییر دهید و بسیار کارهای دیگر. همچنین در پنل مدیریت روتر می توانید فهرستی از دستگاه هایی که در حال حاضر به شبکه شما متصل هستند را مشاهده کنید.

اما برای دسترسی به این اطلاعات اغلب نیازمند دسترسی به پنل مدیریت روتر از طریق رایانه رومیزی خود هستید. اگر نیازمند دسترسی به پنل مدیریت برای موردی ویژه، به عنوان مثال تعداد دستگاه های متصل به شبکه، هستید ممکن است نیازمند روشی سریع‌تر برای انجام این کار باشید. اپلیکیشن Home Wifi Alert-Wifi Analyzer برای سیستم عامل های اندروید و iOS در دسترس است و توانایی اسکن شبکه وای فای کاربر را داشته و فهرستی از دستگاه های متصل به آن را ارائه می کند.

پس از دانلود و نصب اپلیکیشن Home Wifi Alert-Wifi Analyzer روی دکمه Scan ضربه بزنید تا عملیان اسکن آغاز شود. اپلیکیشن فهرستی از دستگاه هایی که در حال حاضر به شبکه متصل هستند را تهیه می کند. برخی از دستگاه ها به عنوان دستگاه های مورد اعتماد پدیدار خواهند شد و برخی دستگاه های دیگر به عنوان غیر قابل اعتماد معرفی می شوند.

دستگاه‌های متصل به شبکه وای‌فای

اپلیکیشن Home Wifi Alert-Wifi Analyzer دستگاه ها را بر اساس چیپست های وای فای شناسایی می کند و آنها را بر اساس نام یک دستگاه فهرست نمی کند مگر این که یک دستگاه iOS باشد. دستگاه های قدیمی‌تر مجهز به سیستم عامل iOS ممکن است به عنوان دستگاه های قابل اعتماد پدیدار شوند اما بر اساس نام هایشان فهرست نمی شوند. رایانه های رومیزی ویندوزی و گوشی های اندرویدی نیز بر اساس نام هایشان پدیدار نمی شوند.

اگر دستگاهی را شناسایی کرده اید می توانید آن را نامگذاری کنید و دفعه آینده که شبکه خود را اسکن می کنید این دستگاه با توجه به نامی که برای آن در نظر گرفته اید، پدیدار می شود. متاسفانه اپلیکیشن Home Wifi Alert-Wifi Analyzer تقریبا در تمامی صفحات خود آگهی های تبلیغاتی نشان می دهد اما می توانید با پرداخت هزینه و ارتقا اپلیکیشن از شر تبلیغات خلاص شوید.

این اپلیکیشن را می توانید از اپ استور اپل و فروشگاه گوگل پلی دانلود کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *