خانه / موبایل / اخبار گوشی های هوشمند / تست سقوط گلکسی اس 7 در برابر آیفون 6 اس+ویدئو

تست سقوط گلکسی اس 7 در برابر آیفون 6 اس+ویدئو

تاکنون تست های متفاوتی برای بررسی میزان مقاومت و به نوعی جان سختی گوشی های هوشمند در برابر حوادث و ضربات پیش بینی نشده ای که ممکن است به آن ها وارد شود، انجام شده است. در ادامه با سی بن تکنولوژی همراه باشید.

اما امروز قصد داریم تا دو پرچمدار کمپانی های سامسونگ و اپل را با استفاده از یک دستگاه تست سقوط حرفه ای مورد آزمایش قرار دهیم. مطابق آن چه که در ویدیوی زیر می بینید، هر دو گوشی از ارتفاع یک متری در حالت های مختلف از قبیل طرفین، پشت، جلو و قسمت پایینی گوشی رها می شوند.

همانطور که می دانید جنس بدنه گلکسی اس 7 از شیشه و آیفون 6 اس از فلز است و تست رها شدن گوشی از قسمت پشتی نشان می دهد که مقاومت و قدرت فلز به مراتب بیشتر از شیشه است و به تبع، آسیب های بیشتری به گلکسی اس 7 و آسیب های جزیی به آیفون 6 اس وارد می شود.

جالب اینجاست که اپل قصد دارد تا استفاده از فلز در ساخت گوشی های خود را کنار بگذارد و در طراحی و ساخت آیفون های سال 2017 خود از شیشه استفاده کند که اگر جانی ایو، طراح ارشد اپل این ویدیو را ببنید، ممکن است تغییر عقیده دهد!

در سقوط از قسمت پایینی گوشی نیز خسارت های چندانی با این دو گوشی که با چشم غیرمسلح قابل تشخیص باشد، رویت نشد. اما در سقوط از پهلو (طرفین)، میزان آسیب های وارده بیشتر بود که البته اختلالی را در عملکرد دو گوشی به وجود نیاورد.

اما در تست سقوط از قسمت بالایی گوشی، خسارت های سنگینی به این دو پرچمدار بازار وارد شد به طوری که نمایشگر آیفون 6 اس شکست و جالب این که نه تنها این اتفاق در گلکسی اس 7 نیز رخ داد، بلکه گوشی به طور کامل از کار افتاد و دیگر نمی شد با آن کار کرد. در ادامه می توانید این ویدیو را مشاهده کنید.

2 نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *